Корзина
84 отзыва
Бойлера ArTi - экономичные и надежные партнеры из Македонии.Новинка в Украине
Категории
Фильтры
Производитель
  • 192
+380687490381
+380992919447
Viber / Telegram / WhatsApp
KotelUA
Виталий
Украина Харьковская область Харьков ТЦ Барабашово, площадка №2101. Магазин №284
Карта

«Альтеп-Центр» працює в сфері виробництва та реалізації опалювального обладнання з 2008 р. З самого початку роботи компанія зарекомендувала себе як надійного виробника, що несе відповідальність за якість продукції та зобов’язання перед партнерами і покупцями.

 

Компанія «Альтеп-Центр» має потужну виробничу базу з замкнутим циклом виробництва. Всі виробничі ділянки спеціалізовані за типом продукції. Вдосконалений виробничий процес здійснюється на сучасних автоматизованих та роботизованих лініях. Виробництво продукції здійснюється серійним методом.

Високотехнологічне твердопаливне обладнання ТМ «Altep» – це поєднання високого рівня якості, надійності, мінімальних витрат на експлуатацію. Для виготовлення продукції використовуються найякісніші матеріали та комплектуючі вітчизняного і європейського виробництва, які пройшли вхідний контроль якості. Вся продукція ТМ «Altep» сертифікована, має необхідну дозвільну документацію. За параметрами якості продукція відповідає вітчизняним та європейським стандартам.

Твердотопливные котлы Альтеп

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 8